Fundacja

Szansa 21

„Jesteśmy zespołem ludzi, którzy wspierają osoby z zespołem Downa i walczą o ich lepszą przyszłość”.

Twoja Szansa na Aktywność, to cykl sobotnich zajęć dla osób z niepełnosprawnościami , prowadzony przez trenerów karate, fitness , gier zespołowych oraz Zumba. Zajęcia trwają trzy godziny, skierowane są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych . Rodzice w tym czasie mają czas dla siebie, mogą zrobić zakupy, spotkać się ze znajomymi , pójść do kina . Oni też potrzebują mieć czas dla siebie.

Grupa Wsparcia

Dla rodziców osób z zespołem Downa oraz rodziców spodziewających się dziecka .

Zajęcia sportowe Aikido

Pięcioro dzieci z zespołem Downa i ich rodziny co poniedziałek ćwiczą pod okiem trenera głównie rzuty, dźwignie , dźwignie na małe stawy i łokcie , oraz uniki i pady . Rozwijają przy tym również koordynację ruchową.

Bieg Kolorowej Skarpetki

Integracyjny bieg z okazji światowego Dnia Zespołu Downa. Bieg na którym dzieci biegną dystans 321m, a młodzież i dorośli dystans 5321m. Wszyscy świetnie się bawią, rywalizując o najlepszy czas. Wszyscy na mecie otrzymują pamiątkowy medal, dla najszybszych biegaczy statuetki pamiątkowe oraz nagrody od sponsorów. Tutaj każdy, jest traktowany na równi z wszystkimi. Euforia i emocje widoczne na twarzach, powodują że łzy same płyną po policzkach.

KONTAKT

Siedziba:
ul. Kwiatkowskiego 139B/3
35-311 Rzeszów

e-mail: 
szansa21@gmail.com

nr telefonu:
739 20 21 21

Osoba kontaktowa

Chcesz lepiej poznać zakres działalności Stowarzyszenia?

Wesprzyj naszą działalność

Nr konta do przelewu:

96 1750 0012 0000 0000 3993 4148

Tytułem: Darowizna na działalność statutową Fundacji

Fundacja Szansa 21
ul. Kwiatkowskiego 139B/3
35-311 Rzeszów

 

 

Skip to content