Fundacja

Pustelnia

Przestrzeń Ustawicznych Stanów Tętniących Energią, Lekkością, Naturą I Afirmacją - w skrócie PUSTELNIA.

Regularnie organizujemy warsztaty rękodzielnicze, eventy tematyczne, eko-pikniki rodzinne, itp. Prowadzimy zajęcia z ceramiki i jogi dla dzieci, a także warsztaty kreatywne. Zapraszamy na koncerty relaksacyjne
w dźwiękach mis tybetańskich i gongów oraz bajki relaksacyjne dla najmłodszych. Ponadto cykliczne organizujemy spotkania pod hasłem „Wymienię się z Tobą garderobą” propagujące ideę less waste oraz prelekcje dot. upraw permakulturowych
i budownictwa naturalnego. Organizujemy też spotkania w kręgach dla kobiet i wiele innych.

INFORMACJE

Naczelnym zamysłem towarzyszącym jej Fundacji była chęć zrzeszania lokalnych twórców, muzyków, społeczników, a także osób działających w obszarach szeroko rozumianej kultury, sztuki i ekologii.

INFORMACJE

Nasza aktywność zogniskowana jest głównie wokół tematyki holistycznego wspierania rozwoju człowieka na każdym etapie jego życia – zwłaszcza poprzez dźwięk, ruch, kontakt z naturą oraz odkrywanie pokładów własnej kreatywności.

INFORMACJE

Jesteśmy czwórką kobiet, a każda jakby z innej bajki i choć wspólnie mamy już ponad 160 lat, to nasze głowy nadal pozostają rozczochrane od marzeń.

Fakt, długo przyszło nam wędrować – i jak to w życiu – bywało różnie: raz szłyśmy z wiatrem, a raz pod wiatr, lecz nareszcie dotarłyśmy do PUSTELNI – miejsca bez drzwi i okien pośrodku zielonej ciszy, w której słychać śpiew ptaków. Tu pragniemy zapuszczać korzenie i rozkwitać kreacją, by każdego dnia przypominać Wam oraz samym sobie, że świat może być kolorowy… i dobry!

KONTAKT​

Lokalizacja:
Warsztatownia
ul. Baldachówka 7
Rzeszów

e-mail: 
pustelnia.rzeszow@gmail.com
kontakt@pustelnia-rzeszow.pl
sklepik@pustelnia-rzeszow.pl

nr telefonu:
725 939 272

Osoby kontaktowe:
Kasia: 662 189 188
Magda: 607 639 723
Monika: 601 501 937
Gosia: 698 373 585

 

Chcesz lepiej poznać zakres działalności Fundacji?

Wesprzyj naszą działalność

Nr konta do przelewu:

84 1090 2750 0000 0001 5216 5948

Tytułem: Darowizna na działalność statutową Fundacji

Fundacja Pustelnia
ul. Lubelska 15A/155
35-241 Rzeszów

 

 

Skip to content