Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer pt. „Rzeszowskie granice. Czyli jak rósł Rzeszów”.

18 lipca / 18:00 20:00

Zapraszamy na kolejną odsłonę spaceru miejskiego w cyklu „Oko na Miasto”. Tym razem wędrówka rzeszowskimi limesami, bowiem 18 lipca br. o godz. 18:00 rozpocznie się spacer pt. „Rzeszowskie granice. Czyli jak rósł Rzeszów”. Naszym przewodnikiem będzie Andrzej Bonusiak.

Problematyka zawarta w niniejszym spacerze jest wyjątkowo interesująca i wpisuje się w ogólne zasady jakimi kierują się spacery miejskie organizowane przez Rzeszowskie Piwnice. Motyw zmian przestrzennych, wskazywanie miejsc interesujących z punktu widzenia urbanistycznego, wytyczania pewnych lokalizacji, to tematy bliskie naszej inicjatywie spacerowania po Rzeszowie już trzeci rok z rzędu. Właśnie tym zagadnieniom poświęcony będzie najbliższy spacer.

Spotykamy się tuż przy dworcu PKP Rzeszów-Staroniwa o godz. 18:00 dnia 18 lipca br. Udział w spacerze jest bezpłatny. Całość będzie tłumaczona na język migowy.

*Zadanie „Oko na miasto – spacery dziejami Rzeszowa – 20lecie Polski w Unii Europejskiej” jest finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027.

Free

Rzeszowskie Piwnice

798 445 920

Dworzec PKP Rzeszów-Staroniwa

Sondeja 4
Rzeszów,
+ Google Map

Zasady publikacji wydarzeń na naszym portalu znajdziesz na stronie https://wrzeszowie.info/zasady-publikacji-wydarzen-na-portalu-w-rzeszowie

Skip to content